Lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü bulmacada nedir?

Lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü“ sorusuna cevap olarak “KUVER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmacada lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, sözlükte lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü ne, bulmaca çözümü lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, bulmaca soruları lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, sözlükte lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü açıklaması, lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, bulmaca sözlüğü 'lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü', lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü nedir, sözlük lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü, lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü ne demek, lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü tanımı, bulmaca lokantalarda yemeklerin servisinden önce masaya serilen örtü