Lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri bulmacada nedir?

Lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri“ sorusuna cevap olarak “RESTO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, bulmaca lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, sözlükte lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, bulmacada lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri ne demek, lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri tanımı, sözlükte lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri ne, bulmaca sözlüğü 'lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri', lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri açıklaması, bulmaca soruları lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri, lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri nedir, bulmaca çözümü lokantada garsonların vazgeçilen yemeği mutfağa bildirmek için söyledikleri