Lohusaların Göğüslerinin Şişmesi bulmacada nedir?

Lohusaların Göğüslerinin Şişmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lohusaların Göğüslerinin Şişmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lohusaların Göğüslerinin Şişmesi“ sorusuna cevap olarak “UMMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

lohusaların göğüslerinin şişmesi tanımı, bulmacada lohusaların göğüslerinin şişmesi, bulmaca çözümü lohusaların göğüslerinin şişmesi, lohusaların göğüslerinin şişmesi ne demek, lohusaların göğüslerinin şişmesi, bulmaca sözlüğü 'lohusaların göğüslerinin şişmesi', sözlükte lohusaların göğüslerinin şişmesi, lohusaların göğüslerinin şişmesi nedir, sözlükte lohusaların göğüslerinin şişmesi ne, bulmaca lohusaların göğüslerinin şişmesi, lohusaların göğüslerinin şişmesi açıklaması, sözlük lohusaların göğüslerinin şişmesi, bulmaca soruları lohusaların göğüslerinin şişmesi