Lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz bulmacada nedir?

Lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz“ sorusuna cevap olarak “ACIKÖK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmacada lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, bulmaca çözümü lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, sözlük lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz açıklaması, sözlükte lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, bulmaca sözlüğü 'lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz', lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz ne demek, bulmaca soruları lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, sözlükte lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz ne, lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz tanımı, bulmaca lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz, lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz nedir, lohusa otu köklerinin kurutularak dövülmesiyle elde edilen acı bir toz