Linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt bulmacada nedir?

Linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt“ sorusuna cevap olarak “BRİKET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt tanımı, linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt ne demek, sözlük linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, bulmaca linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt nedir, sözlükte linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, bulmaca soruları linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt açıklaması, bulmacada linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt, sözlükte linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt ne, bulmaca sözlüğü 'linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt', bulmaca çözümü linyit ve kömür tozundan basınçla elde edilen yakıt