Leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş bulmacada nedir?

Leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş“ sorusuna cevap olarak “AYNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş nedir, bulmaca sözlüğü 'leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş', bulmaca çözümü leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, sözlükte leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş ne, bulmaca leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş tanımı, sözlük leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, bulmacada leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, sözlükte leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, bulmaca soruları leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş, leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş açıklaması, leyleksiler takımından ibis de denilen bir kuş ne demek