Levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni bulmacada nedir?

Levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni“ sorusuna cevap olarak “JALUZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni açıklaması, bulmaca sözlüğü 'levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni', sözlük levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni ne demek, sözlükte levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni nedir, levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni tanımı, bulmacada levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, bulmaca çözümü levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, sözlükte levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni ne, bulmaca soruları levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni, bulmaca levhalardan oluşan bir tür pencere kapama düzeni