Levant Geleneksel Halk Oyunu bulmacada nedir?

Levant Geleneksel Halk Oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Levant Geleneksel Halk Oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Levant Geleneksel Halk Oyunu“ sorusuna cevap olarak “DABKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü levant geleneksel halk oyunu, levant geleneksel halk oyunu nedir, levant geleneksel halk oyunu, bulmaca levant geleneksel halk oyunu, levant geleneksel halk oyunu tanımı, sözlükte levant geleneksel halk oyunu ne, levant geleneksel halk oyunu ne demek, levant geleneksel halk oyunu açıklaması, sözlükte levant geleneksel halk oyunu, bulmaca soruları levant geleneksel halk oyunu, bulmacada levant geleneksel halk oyunu, sözlük levant geleneksel halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'levant geleneksel halk oyunu'