Lenin’in yeni ekonomi politikası bulmacada nedir?

Lenin’in yeni ekonomi politikası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lenin’in yeni ekonomi politikası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lenin’in yeni ekonomi politikası“ sorusuna cevap olarak “NEP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

lenin’in yeni ekonomi politikası nedir, sözlük lenin’in yeni ekonomi politikası, bulmaca soruları lenin’in yeni ekonomi politikası, bulmacada lenin’in yeni ekonomi politikası, bulmaca sözlüğü 'lenin’in yeni ekonomi politikası', bulmaca çözümü lenin’in yeni ekonomi politikası, bulmaca lenin’in yeni ekonomi politikası, sözlükte lenin’in yeni ekonomi politikası ne, lenin’in yeni ekonomi politikası ne demek, lenin’in yeni ekonomi politikası açıklaması, lenin’in yeni ekonomi politikası, lenin’in yeni ekonomi politikası tanımı, sözlükte lenin’in yeni ekonomi politikası