Latin Amerika'da Büyük Toprak Mülkü bulmacada nedir?

Latin Amerika'da Büyük Toprak Mülkü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Latin Amerika'da Büyük Toprak Mülkü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Latin Amerika'da Büyük Toprak Mülkü“ sorusuna cevap olarak “HACİENDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca latin amerikada büyük toprak mülkü, bulmaca çözümü latin amerikada büyük toprak mülkü, sözlükte latin amerikada büyük toprak mülkü ne, bulmaca soruları latin amerikada büyük toprak mülkü, bulmaca sözlüğü 'latin amerikada büyük toprak mülkü', bulmacada latin amerikada büyük toprak mülkü, latin amerikada büyük toprak mülkü açıklaması, latin amerikada büyük toprak mülkü, latin amerikada büyük toprak mülkü nedir, sözlük latin amerikada büyük toprak mülkü, sözlükte latin amerikada büyük toprak mülkü, latin amerikada büyük toprak mülkü ne demek, latin amerikada büyük toprak mülkü tanımı