Langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü bulmacada nedir?

Langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü“ sorusuna cevap olarak “İNSULİNOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü ne demek, bulmaca çözümü langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü nedir, langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü tanımı, sözlükte langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, bulmacada langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, sözlük langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, bulmaca langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, bulmaca soruları langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, bulmaca sözlüğü 'langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü', langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü açıklaması, langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü, sözlükte langerhans adacıklarından kaynaklanan bir pankreas tümörü ne