Lahana Görünümlü Bir Tür Marul bulmacada nedir?

Lahana Görünümlü Bir Tür Marul“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lahana Görünümlü Bir Tür Marul” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lahana Görünümlü Bir Tür Marul“ sorusuna cevap olarak “AYSBERG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

lahana görünümlü bir tür marul tanımı, sözlükte lahana görünümlü bir tür marul, bulmaca soruları lahana görünümlü bir tür marul, sözlükte lahana görünümlü bir tür marul ne, sözlük lahana görünümlü bir tür marul, lahana görünümlü bir tür marul açıklaması, bulmacada lahana görünümlü bir tür marul, bulmaca sözlüğü 'lahana görünümlü bir tür marul', lahana görünümlü bir tür marul nedir, lahana görünümlü bir tür marul ne demek, bulmaca lahana görünümlü bir tür marul, lahana görünümlü bir tür marul, bulmaca çözümü lahana görünümlü bir tür marul