Kuzunun Sırt Bölümünden Elde Edilen Etin Kızartılmasıyla Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Kuzunun Sırt Bölümünden Elde Edilen Etin Kızartılmasıyla Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuzunun Sırt Bölümünden Elde Edilen Etin Kızartılmasıyla Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuzunun Sırt Bölümünden Elde Edilen Etin Kızartılmasıyla Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “KARSKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek nedir, sözlükte kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek tanımı, kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek', kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, sözlük kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, bulmaca soruları kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, bulmacada kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek ne demek, bulmaca kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek, sözlükte kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek ne, bulmaca çözümü kuzunun sırt bölümünden elde edilen etin kızartılmasıyla yapılan bir yemek