Kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun bulmacada nedir?

Kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun“ sorusuna cevap olarak “ŞİŞEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun ne, bulmaca soruları kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, bulmaca sözlüğü 'kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun', bulmaca çözümü kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun nedir, kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun tanımı, sözlük kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, bulmacada kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, bulmaca kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, sözlükte kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun, kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun açıklaması, kuzulama dönemine girmiş ya da doğurmuş koyun ne demek