Kuzu Emzirmek Anlamında Yöresel Bir Sözcük bulmacada nedir?

Kuzu Emzirmek Anlamında Yöresel Bir Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuzu Emzirmek Anlamında Yöresel Bir Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuzu Emzirmek Anlamında Yöresel Bir Sözcük“ sorusuna cevap olarak “KOZUYAKMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük ne demek, bulmacada kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, sözlükte kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük ne, bulmaca çözümü kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, sözlükte kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük açıklaması, sözlük kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, bulmaca soruları kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük, kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük tanımı, kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük nedir, bulmaca sözlüğü 'kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük', kuzu emzirmek anlamında yöresel bir sözcük