Kuzey Buz Denizinin bir dış uzantısı olan deniz bulmacada nedir?

Kuzey Buz Denizinin bir dış uzantısı olan deniz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuzey Buz Denizinin bir dış uzantısı olan deniz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuzey Buz Denizinin bir dış uzantısı olan deniz“ sorusuna cevap olarak “BARENTS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz nedir, bulmaca kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz tanımı, sözlükte kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz ne demek, kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz açıklaması, sözlükte kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz ne, bulmaca soruları kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, bulmaca çözümü kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, bulmaca sözlüğü 'kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz', bulmacada kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz, sözlük kuzey buz denizinin bir dış uzantısı olan deniz