Kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler bulmacada nedir?

Kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler“ sorusuna cevap olarak “KOKURDAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, bulmaca sözlüğü 'kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler', bulmaca soruları kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler açıklaması, bulmaca çözümü kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, bulmaca kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler nedir, kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler tanımı, bulmacada kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, sözlükte kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler ne, kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler ne demek, sözlükte kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler, kuyu şeklinde çukur ve çöküntüler