Kutup Bölgelerinde Geniş Buzul Parçaları bulmacada nedir?

Kutup Bölgelerinde Geniş Buzul Parçaları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kutup Bölgelerinde Geniş Buzul Parçaları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kutup Bölgelerinde Geniş Buzul Parçaları“ sorusuna cevap olarak “AYSFİLT”, “İSFİLT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları nedir, kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, bulmaca kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, sözlük kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, bulmaca sözlüğü 'kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları', bulmaca çözümü kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları ne demek, bulmacada kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları açıklaması, sözlükte kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları ne, kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları tanımı, sözlükte kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları, bulmaca soruları kutup bölgelerinde geniş buzul parçaları