Kutsal HinT metinlerine verilen ad bulmacada nedir?

Kutsal HinT metinlerine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kutsal HinT metinlerine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kutsal HinT metinlerine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “UPANİŞAD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

kutsal hint metinlerine verilen ad açıklaması, sözlükte kutsal hint metinlerine verilen ad ne, kutsal hint metinlerine verilen ad, bulmaca soruları kutsal hint metinlerine verilen ad, bulmaca çözümü kutsal hint metinlerine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'kutsal hint metinlerine verilen ad', sözlük kutsal hint metinlerine verilen ad, bulmacada kutsal hint metinlerine verilen ad, kutsal hint metinlerine verilen ad tanımı, sözlükte kutsal hint metinlerine verilen ad, kutsal hint metinlerine verilen ad nedir, bulmaca kutsal hint metinlerine verilen ad, kutsal hint metinlerine verilen ad ne demek