Kuru Yufkanın Ufalanarak Yağ Ve Şekerle Kavrulması İle Yapılan Tatlı Yiyecek bulmacada nedir?

Kuru Yufkanın Ufalanarak Yağ Ve Şekerle Kavrulması İle Yapılan Tatlı Yiyecek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuru Yufkanın Ufalanarak Yağ Ve Şekerle Kavrulması İle Yapılan Tatlı Yiyecek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuru Yufkanın Ufalanarak Yağ Ve Şekerle Kavrulması İle Yapılan Tatlı Yiyecek“ sorusuna cevap olarak “ÜFELEMEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek', kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek tanımı, kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek ne demek, sözlükte kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek ne, bulmaca soruları kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, bulmaca çözümü kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, sözlükte kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek nedir, bulmacada kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek, sözlük kuru yufkanın ufalanarak yağ ve şekerle kavrulması i̇le yapılan tatlı yiyecek