Kundak çocuklarının avucunda biriken kir bulmacada nedir?

Kundak çocuklarının avucunda biriken kir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kundak çocuklarının avucunda biriken kir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kundak çocuklarının avucunda biriken kir“ sorusuna cevap olarak “UYKULUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kundak çocuklarının avucunda biriken kir, sözlükte kundak çocuklarının avucunda biriken kir ne, sözlükte kundak çocuklarının avucunda biriken kir, bulmaca çözümü kundak çocuklarının avucunda biriken kir, bulmacada kundak çocuklarının avucunda biriken kir, kundak çocuklarının avucunda biriken kir ne demek, kundak çocuklarının avucunda biriken kir tanımı, kundak çocuklarının avucunda biriken kir nedir, bulmaca sözlüğü 'kundak çocuklarının avucunda biriken kir', bulmaca soruları kundak çocuklarının avucunda biriken kir, kundak çocuklarının avucunda biriken kir açıklaması, kundak çocuklarının avucunda biriken kir, sözlük kundak çocuklarının avucunda biriken kir