Kumaştaki Deliği Örerek Kapamak bulmacada nedir?

Kumaştaki Deliği Örerek Kapamak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kumaştaki Deliği Örerek Kapamak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kumaştaki Deliği Örerek Kapamak“ sorusuna cevap olarak “ÇİTMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

kumaştaki deliği örerek kapamak ne demek, bulmaca kumaştaki deliği örerek kapamak, kumaştaki deliği örerek kapamak nedir, bulmaca sözlüğü 'kumaştaki deliği örerek kapamak', sözlükte kumaştaki deliği örerek kapamak, kumaştaki deliği örerek kapamak açıklaması, bulmaca soruları kumaştaki deliği örerek kapamak, bulmaca çözümü kumaştaki deliği örerek kapamak, sözlükte kumaştaki deliği örerek kapamak ne, kumaştaki deliği örerek kapamak, bulmacada kumaştaki deliği örerek kapamak, sözlük kumaştaki deliği örerek kapamak, kumaştaki deliği örerek kapamak tanımı