Kumaşların Havlarını Kıvırmaya Yarayan Makine bulmacada nedir?

Kumaşların Havlarını Kıvırmaya Yarayan Makine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kumaşların Havlarını Kıvırmaya Yarayan Makine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kumaşların Havlarını Kıvırmaya Yarayan Makine“ sorusuna cevap olarak “RATİNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine nedir, sözlükte kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, bulmaca çözümü kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, bulmacada kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, bulmaca kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine ne demek, sözlük kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine, kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine tanımı, sözlükte kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine ne, bulmaca sözlüğü 'kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine', kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine açıklaması, bulmaca soruları kumaşların havlarını kıvırmaya yarayan makine