Kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme bulmacada nedir?

Kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme“ sorusuna cevap olarak “AJUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme tanımı, sözlükte kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme ne, kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme ne demek, kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, sözlükte kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, bulmaca soruları kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme', sözlük kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme nedir, bulmacada kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme, bulmaca kumaş üzerine yapılan bir tür süsleme