Kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad bulmacada nedir?

Kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “HEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, sözlükte kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad ne, sözlükte kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad', kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad ne demek, kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad nedir, kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad tanımı, bulmaca soruları kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad açıklaması, bulmaca kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, bulmacada kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, sözlük kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad, bulmaca çözümü kullanılmaz durumdaki askeri malzemelere verilen ad