Kullanılamaz Durumdaki Askeri Malzemeyi Belirtmekte Kullanılan Kısaltma bulmacada nedir?

Kullanılamaz Durumdaki Askeri Malzemeyi Belirtmekte Kullanılan Kısaltma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kullanılamaz Durumdaki Askeri Malzemeyi Belirtmekte Kullanılan Kısaltma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kullanılamaz Durumdaki Askeri Malzemeyi Belirtmekte Kullanılan Kısaltma“ sorusuna cevap olarak “HEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma ne, kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma ne demek, sözlük kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma açıklaması, kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma nedir, bulmaca soruları kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, bulmaca kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, bulmaca çözümü kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma tanımı, kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, sözlükte kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, bulmacada kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma, bulmaca sözlüğü 'kullanılamaz durumdaki askeri malzemeyi belirtmekte kullanılan kısaltma'