Kuşatılan Bir Şehrin Veya Kalenin Sur Veya Kapılarını Yıkmaya Yarayan Savaş Aracı bulmacada nedir?

Kuşatılan Bir Şehrin Veya Kalenin Sur Veya Kapılarını Yıkmaya Yarayan Savaş Aracı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuşatılan Bir Şehrin Veya Kalenin Sur Veya Kapılarını Yıkmaya Yarayan Savaş Aracı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuşatılan Bir Şehrin Veya Kalenin Sur Veya Kapılarını Yıkmaya Yarayan Savaş Aracı“ sorusuna cevap olarak “KOÇBAŞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı', sözlükte kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı ne, kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, bulmacada kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, bulmaca çözümü kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı tanımı, bulmaca kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı ne demek, kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı nedir, kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı açıklaması, sözlük kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, bulmaca soruları kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı, sözlükte kuşatılan bir şehrin veya kalenin sur veya kapılarını yıkmaya yarayan savaş aracı