Kuş başı etle yapılan bir tür börek bulmacada nedir?

Kuş başı etle yapılan bir tür börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuş başı etle yapılan bir tür börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuş başı etle yapılan bir tür börek“ sorusuna cevap olarak “KÖBETE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

kuş başı etle yapılan bir tür börek açıklaması, sözlükte kuş başı etle yapılan bir tür börek, bulmaca soruları kuş başı etle yapılan bir tür börek, kuş başı etle yapılan bir tür börek tanımı, bulmaca sözlüğü 'kuş başı etle yapılan bir tür börek', kuş başı etle yapılan bir tür börek ne demek, bulmaca kuş başı etle yapılan bir tür börek, kuş başı etle yapılan bir tür börek nedir, bulmaca çözümü kuş başı etle yapılan bir tür börek, kuş başı etle yapılan bir tür börek, sözlük kuş başı etle yapılan bir tür börek, bulmacada kuş başı etle yapılan bir tür börek, sözlükte kuş başı etle yapılan bir tür börek ne