Kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler bulmacada nedir?

Kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler“ sorusuna cevap olarak “LOKUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler nedir, bulmaca sözlüğü 'kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler', bulmaca soruları kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, bulmaca çözümü kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, sözlükte kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler ne, sözlükte kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler ne demek, sözlük kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, bulmacada kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler, kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler tanımı, kromozomların üzerlerinde genlerin bulunduğu özel yerler açıklaması