Kristof Kolomb'un Haiti Adasına Verdiği Ad bulmacada nedir?

Kristof Kolomb'un Haiti Adasına Verdiği Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kristof Kolomb'un Haiti Adasına Verdiği Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kristof Kolomb'un Haiti Adasına Verdiği Ad“ sorusuna cevap olarak “HİSPANİOLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

kristof kolombun haiti adasına verdiği ad tanımı, sözlükte kristof kolombun haiti adasına verdiği ad ne, kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, bulmaca kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, kristof kolombun haiti adasına verdiği ad açıklaması, kristof kolombun haiti adasına verdiği ad nedir, bulmaca sözlüğü 'kristof kolombun haiti adasına verdiği ad', bulmacada kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, bulmaca soruları kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, bulmaca çözümü kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, kristof kolombun haiti adasına verdiği ad ne demek, sözlük kristof kolombun haiti adasına verdiği ad, sözlükte kristof kolombun haiti adasına verdiği ad