Koyunun Yavrusunu Emzirmemesi bulmacada nedir?

Koyunun Yavrusunu Emzirmemesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunun Yavrusunu Emzirmemesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunun Yavrusunu Emzirmemesi“ sorusuna cevap olarak “NABAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte koyunun yavrusunu emzirmemesi, koyunun yavrusunu emzirmemesi açıklaması, sözlükte koyunun yavrusunu emzirmemesi ne, bulmaca çözümü koyunun yavrusunu emzirmemesi, bulmaca koyunun yavrusunu emzirmemesi, bulmaca soruları koyunun yavrusunu emzirmemesi, koyunun yavrusunu emzirmemesi ne demek, bulmaca sözlüğü 'koyunun yavrusunu emzirmemesi', koyunun yavrusunu emzirmemesi nedir, bulmacada koyunun yavrusunu emzirmemesi, koyunun yavrusunu emzirmemesi tanımı, sözlük koyunun yavrusunu emzirmemesi, koyunun yavrusunu emzirmemesi