Koyunun Burnunda Olan Bir Hastalık bulmacada nedir?

Koyunun Burnunda Olan Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunun Burnunda Olan Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunun Burnunda Olan Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “KUAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte koyunun burnunda olan bir hastalık ne, koyunun burnunda olan bir hastalık, koyunun burnunda olan bir hastalık ne demek, sözlük koyunun burnunda olan bir hastalık, koyunun burnunda olan bir hastalık tanımı, koyunun burnunda olan bir hastalık nedir, bulmacada koyunun burnunda olan bir hastalık, bulmaca çözümü koyunun burnunda olan bir hastalık, bulmaca koyunun burnunda olan bir hastalık, bulmaca soruları koyunun burnunda olan bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'koyunun burnunda olan bir hastalık', sözlükte koyunun burnunda olan bir hastalık, koyunun burnunda olan bir hastalık açıklaması