Koyunun Ayaklarını Tutan Bir Hastalık bulmacada nedir?

Koyunun Ayaklarını Tutan Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunun Ayaklarını Tutan Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunun Ayaklarını Tutan Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “KUVAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, koyunun ayaklarını tutan bir hastalık ne demek, koyunun ayaklarını tutan bir hastalık nedir, bulmaca koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, koyunun ayaklarını tutan bir hastalık tanımı, koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, bulmaca çözümü koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, sözlük koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'koyunun ayaklarını tutan bir hastalık', bulmaca soruları koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, sözlükte koyunun ayaklarını tutan bir hastalık ne, bulmacada koyunun ayaklarını tutan bir hastalık, koyunun ayaklarını tutan bir hastalık açıklaması