Koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık bulmacada nedir?

Koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “BURUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık', bulmaca çözümü koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, sözlükte koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, sözlük koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, bulmaca soruları koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık tanımı, bulmaca koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık açıklaması, koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık nedir, koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık ne demek, bulmacada koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık, sözlükte koyunlarda görülen beyin hasarına dayalı bir hastalık ne