Koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde bulmacada nedir?

Koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde“ sorusuna cevap olarak “LANOLİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, bulmaca çözümü koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde nedir, bulmacada koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde açıklaması, sözlükte koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, bulmaca soruları koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde tanımı, sözlükte koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde ne, koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde ne demek, sözlük koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde, bulmaca sözlüğü 'koyunların yağ bezlerinden elde edilen bir madde'