Koyunların Yününü Kesmeye Yarayan Büyük Makas bulmacada nedir?

Koyunların Yününü Kesmeye Yarayan Büyük Makas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyunların Yününü Kesmeye Yarayan Büyük Makas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyunların Yününü Kesmeye Yarayan Büyük Makas“ sorusuna cevap olarak “GIKLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas nedir, sözlükte koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas ne, bulmaca koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas açıklaması, sözlükte koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, bulmacada koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, bulmaca soruları koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, sözlük koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas tanımı, koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas, koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas ne demek, bulmaca sözlüğü 'koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas', bulmaca çözümü koyunların yününü kesmeye yarayan büyük makas