Konversif tepki olarak hava yutma bulmacada nedir?

Konversif tepki olarak hava yutma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Konversif tepki olarak hava yutma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Konversif tepki olarak hava yutma“ sorusuna cevap olarak “AEROFAJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada konversif tepki olarak hava yutma, sözlük konversif tepki olarak hava yutma, konversif tepki olarak hava yutma tanımı, sözlükte konversif tepki olarak hava yutma ne, konversif tepki olarak hava yutma ne demek, konversif tepki olarak hava yutma nedir, bulmaca çözümü konversif tepki olarak hava yutma, bulmaca soruları konversif tepki olarak hava yutma, bulmaca sözlüğü 'konversif tepki olarak hava yutma', konversif tepki olarak hava yutma açıklaması, bulmaca konversif tepki olarak hava yutma, sözlükte konversif tepki olarak hava yutma, konversif tepki olarak hava yutma