Kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö bulmacada nedir?

Kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö“ sorusuna cevap olarak “ÜRETROGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö ne demek, bulmaca kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö nedir, bulmaca çözümü kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, sözlük kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, bulmacada kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö açıklaması, sözlükte kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, bulmaca sözlüğü 'kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö', sözlükte kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö ne, kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö, kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö tanımı, bulmaca soruları kontrast madde aracılığla üreterlerin (idrar boruları) radyolojik olarak gö