Kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li bulmacada nedir?

Kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li“ sorusuna cevap olarak “URENA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li tanımı, sözlükte kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li ne demek, bulmaca çözümü kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, bulmacada kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, bulmaca sözlüğü 'kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li', bulmaca kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, sözlükte kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li ne, kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li açıklaması, kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li nedir, bulmaca soruları kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li, sözlük kongo jütü” de denilen otsu bir bitkiye ve bunun saplarından elde edilen li