Kongo Demokratik Cumhuriyetinin başkenti bulmacada nedir?

Kongo Demokratik Cumhuriyetinin başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kongo Demokratik Cumhuriyetinin başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kongo Demokratik Cumhuriyetinin başkenti“ sorusuna cevap olarak “KİNŞASA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, bulmaca soruları kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, bulmacada kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti tanımı, kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti', bulmaca çözümü kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti ne demek, bulmaca kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, sözlük kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti, sözlükte kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti ne, kongo demokratik cumhuriyetinin başkenti nedir