Kolları Veya Bacakların Paçasını Sıvamak bulmacada nedir?

Kolları Veya Bacakların Paçasını Sıvamak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kolları Veya Bacakların Paçasını Sıvamak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kolları Veya Bacakların Paçasını Sıvamak“ sorusuna cevap olarak “ÇEMLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kolları veya bacakların paçasını sıvamak, bulmaca soruları kolları veya bacakların paçasını sıvamak, bulmaca sözlüğü 'kolları veya bacakların paçasını sıvamak', bulmacada kolları veya bacakların paçasını sıvamak, kolları veya bacakların paçasını sıvamak açıklaması, sözlükte kolları veya bacakların paçasını sıvamak ne, bulmaca kolları veya bacakların paçasını sıvamak, kolları veya bacakların paçasını sıvamak ne demek, sözlükte kolları veya bacakların paçasını sıvamak, kolları veya bacakların paçasını sıvamak tanımı, sözlük kolları veya bacakların paçasını sıvamak, kolları veya bacakların paçasını sıvamak, kolları veya bacakların paçasını sıvamak nedir