Kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı bulmacada nedir?

Kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı“ sorusuna cevap olarak “MİYASTENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, bulmaca kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı açıklaması, sözlükte kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, bulmacada kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı tanımı, bulmaca çözümü kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı, kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı nedir, sözlükte kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı ne, bulmaca sözlüğü 'kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı', kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı ne demek, sözlük kolay yorulmayla ortaya çıkan kas zayıflığı