Kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan bulmacada nedir?

Kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan“ sorusuna cevap olarak “ABDUKSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan ne demek, bulmaca sözlüğü 'kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan', bulmaca kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, sözlükte kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, sözlükte kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan ne, bulmaca soruları kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, bulmacada kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan açıklaması, kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan tanımı, bulmaca çözümü kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan, kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan nedir, sözlük kol ya da bacağın tamamının ya da bir bölümünün vücudun dikey ekseinden yan