Kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi bulmacada nedir?

Kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi“ sorusuna cevap olarak “ÇEMREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi ne, bulmaca kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, sözlükte kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi ne demek, kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi nedir, kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi tanımı, bulmaca çözümü kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, bulmaca soruları kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, sözlük kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, bulmacada kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi, bulmaca sözlüğü 'kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi', kol veya ayağı örten elbisenin bir miktar katlanarak çekilmesi açıklaması