Koku alma duyusunun azalması bulmacada nedir?

Koku alma duyusunun azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koku alma duyusunun azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koku alma duyusunun azalması“ sorusuna cevap olarak “HİPOZMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada koku alma duyusunun azalması, bulmaca sözlüğü 'koku alma duyusunun azalması', sözlükte koku alma duyusunun azalması, bulmaca soruları koku alma duyusunun azalması, koku alma duyusunun azalması tanımı, bulmaca çözümü koku alma duyusunun azalması, bulmaca koku alma duyusunun azalması, koku alma duyusunun azalması açıklaması, koku alma duyusunun azalması ne demek, sözlük koku alma duyusunun azalması, koku alma duyusunun azalması nedir, sözlükte koku alma duyusunun azalması ne, koku alma duyusunun azalması