Koku alamama duyusunun bozulması bulmacada nedir?

Koku alamama duyusunun bozulması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koku alamama duyusunun bozulması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koku alamama duyusunun bozulması“ sorusuna cevap olarak “ANOSOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca koku alamama duyusunun bozulması, sözlük koku alamama duyusunun bozulması, sözlükte koku alamama duyusunun bozulması ne, bulmaca sözlüğü 'koku alamama duyusunun bozulması', koku alamama duyusunun bozulması ne demek, bulmaca soruları koku alamama duyusunun bozulması, bulmacada koku alamama duyusunun bozulması, koku alamama duyusunun bozulması nedir, sözlükte koku alamama duyusunun bozulması, koku alamama duyusunun bozulması tanımı, bulmaca çözümü koku alamama duyusunun bozulması, koku alamama duyusunun bozulması açıklaması, koku alamama duyusunun bozulması