Kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa bulmacada nedir?

Kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa“ sorusuna cevap olarak “SHAKER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlük kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa ne demek, bulmaca sözlüğü 'kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa', sözlükte kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa ne, bulmaca soruları kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa tanımı, sözlükte kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, bulmaca kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, bulmaca çözümü kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, bulmacada kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa, kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa nedir, kokteyl malzemelerin çalkalandığı çift çeperli kapalı maşrapa açıklaması