Klasik Aztekçe” de denilen Orta Amerika dili bulmacada nedir?

Klasik Aztekçe” de denilen Orta Amerika dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Klasik Aztekçe” de denilen Orta Amerika dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Klasik Aztekçe” de denilen Orta Amerika dili“ sorusuna cevap olarak “NAHUATL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili nedir, bulmaca çözümü klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, bulmaca klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili tanımı, bulmaca soruları klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, sözlük klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili açıklaması, bulmacada klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili, klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili ne demek, bulmaca sözlüğü 'klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili', sözlükte klasik aztekçe” de denilen orta amerika dili ne