Kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık bulmacada nedir?

Kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık“ sorusuna cevap olarak “KAMBURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık nedir, sözlükte kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık tanımı, kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık açıklaması, kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık ne demek, bulmaca sözlüğü 'kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık', sözlükte kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık ne, bulmaca çözümü kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, sözlük kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, bulmacada kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, bulmaca soruları kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık, bulmaca kitapların ciltlenmesiyle sırt bölümünde oluşan yuvarlaklık