Kirli kanı kalbe taşıyan damarlar bulmacada nedir?

Kirli kanı kalbe taşıyan damarlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kirli kanı kalbe taşıyan damarlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kirli kanı kalbe taşıyan damarlar“ sorusuna cevap olarak “VEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, kirli kanı kalbe taşıyan damarlar tanımı, bulmaca çözümü kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, sözlükte kirli kanı kalbe taşıyan damarlar ne, kirli kanı kalbe taşıyan damarlar açıklaması, sözlük kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, sözlükte kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, bulmaca kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, bulmaca soruları kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, bulmaca sözlüğü 'kirli kanı kalbe taşıyan damarlar', bulmacada kirli kanı kalbe taşıyan damarlar, kirli kanı kalbe taşıyan damarlar nedir, kirli kanı kalbe taşıyan damarlar ne demek